Uroczyste Poświęcenie ŚDS Mysłowice

W dniu 10.03.2016 miało miejsce UROCZYSTE POŚWIĘCENIE naszego ŚDS. Poświęcenia dokonał ks. Krzysztof Bąk- dyrektor Caritas Archidiecezji Katowickiej. W uroczystości udział wzięli m.in. Wiceprezydent Miasta Mysłowice Grzegorz Brzoska; Naczelnik Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Mysłowice Ilona Spis; Dyrektor MOPS Mysłowice Sylwia Komraus; Pełnomocnik d/s Osób Niepełnosprawnych Krzysztof Marciniak; Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Mysłowicach Anna Zając- Lubowiecka. Ceremonię uświetniła również delegacja z Ośrodka z Lędzin, tłumnie przybyli rodzice uczestników, oraz sami uczestnicy ŚDS Mysłowice. Ksiądz Bąk podziękował w przemówieniu Pani Oldze Szwemin i wszystkim członkom Stowarzyszenia „Skarbek” za trud włożony w działalność na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców Mysłowic dzięki któremu powstał ŚDS. Po poświęceniu zasiedliśmy przy wspólnym stole.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę.